05 ARALIKTA ÇEVRİMİÇİ GENEL ÜYE TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
![05 ARALIKTA ÇEVRİMİÇİ GENEL ÜYE TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/15858_16_36_56.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Genel Üye Toplantımızı 05 Aralık 2020 Cumartesi akşamı, Zoom uygulamasından çevrimiçi gerçekleştirdik.
Odamızın İstanbul Şube İkinci Başkanı Sn. Aydan DALBASTI`nın sunduğu toplantıda kıymetli meslektaşlarımıza bir önceki toplantıdan 05 Aralık toplantı tarihinde kadar gerçekleştirilen çalışmalarımız ve eylem planlarımız hakkında bilgi verilmiş ve üyelerimizin fikir ve önerileri alınmıştır.
Okunma Sayısı: 165