12 KASIM 2020`DEKİ CANLI YAYINIMIZDA TÜRKİYE KANTİN İŞLETMECİLERİ FEDERASYON BAŞKANINI KONUK ETİK
![12 KASIM 2020`DEKİ CANLI YAYINIMIZDA TÜRKİYE KANTİN İŞLETMECİLERİ FEDERASYON BAŞKANINI KONUK ETİK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/15715_00_25_40.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak 12 Kasım Perşembe akşamı gerçekleştirdiğimiz instagram canlı yayınımızda, Türkiye Kantin İşletmecileri Federasyon Başkanı Sn. Vahap OSMANOĞLU`nu ağırladık.
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. İsa TAHTA` nın kendisini ağırladığı canlı yayınımızda Sn. Vahap OSMANOĞLU ile "Okul Beslenmesinde Kantinlerin Rolü" hakkında konuştuk ve meslektaşlarımızın sorularını yanıtladık.
Yayının tekrarını YouTube kanalımızdan izlemek için TIKLAYINIZ
Okunma Sayısı: 141