16 EKİM DÜNYA GIDA GÜNÜ KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERE BİLİNÇLİ GIDA TÜKETİMİ İLE İLGİLİ EĞİTİM VERİLDİ
![16 EKİM DÜNYA GIDA GÜNÜ KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERE BİLİNÇLİ GIDA TÜKETİMİ İLE İLGİLİ EĞİTİM VERİLDİ](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/5184_13_35_13.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Eğitim Komisyonu üyelerinden Fatma AYTAÇ, Lale ALTUN ve Hilal ÇAVUŞ tarafında 16 Ekim Dünya Gıda günü kapsamında 16-17-21 Ekim 2014 tarihlerinde Doğa Kolejinin Acıbadem Oxford Şubesi, Güneşli ve Çekmeköy Şubelerinde Bilinçli Gıda Tüketimi hakkında sunum gerçekleştirilmiştir. Etkinliğe Öğrencilerin Büyük ilgisi olmuştur. öğrencilerden gelen sorular yanıtlanmıştır.
Okunma Sayısı: 180