26 KASIM 2020 CANLI YAYINIMIZDA ULUSLARARASI DÖNER FEDERASYONU BAŞKANI KONUĞUMUZ OLDU
![26 KASIM 2020 CANLI YAYINIMIZDA ULUSLARARASI DÖNER FEDERASYONU BAŞKANI KONUĞUMUZ OLDU](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/15733_16_44_55.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak, 26 Kasım 2020 Perşembe akşamı @gidamoistanbul instagram sayfamızdaki canlı yayında Uluslararası Döner Federasyonu Başkanı Sn. Mehmet MERCAN`ı konuk ettik.
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Ramazan ASLAN`ın kendisini ağırlayacağı yayınımızda Sn. Mehmet MERCAN ile "Sağlıklı ve Güvenli Döner Nasıl Olmalı" üzerine konuşup meslektaşlarımızdan gelen soruları yanıtlandırdık.
Okunma Sayısı: 143