3TARIM VE ORMAN ŞURASI GIDA GÜVENCESİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI`NA KATILDIK
![3TARIM VE ORMAN ŞURASI GIDA GÜVENCESİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI`NA KATILDIK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/13453_17_30_34.jpg)
3.Tarım ve Orman Şurası hazırlıkları kapsamında oluşturulan çalışma gruplarının görüşlerini paylaşmaları ve taslak raporların hazırlanarak sunumların yapılması için 22-23 Ağustos 2019 tarihlerinde Orman Genel Müdürlüğü Toplantı Salonu‘nda Tarım ve Orman Şurası Çalışma grubu toplantıları gerçekleştiriliyor.Toplantılara Odamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Kemal Zeki Taydaş katılıyor.
Okunma Sayısı: 326