3 ULUSLARARASI BEYAZ ET KONGRESİ’NE KATILDIK
![3 ULUSLARARASI BEYAZ ET KONGRESİ’NE KATILDIK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/5939_17_56_47.jpg)
BESD-BİR tarafından geleneksel olarak iki yılda bir düzenlenen Uluslararası Beyaz Et Kongresinin 3.sü 22-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Antalya‘da gerçekleştiriliyor. Odamız adına Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf SONGÜL‘ün katıldığı, beyaz et sektöründeki önemli yenilik ve değişimlerin en kapsamlı şekilde tartışıldığı 3. Uluslararası Beyaz Et Kongresi 26 Nisan 2015 tarihinde sona erecek.
Okunma Sayısı: 374