8 GIDAMO GELENEKSEL MAYIS ŞENLİĞİ
![8 GIDAMO GELENEKSEL MAYIS ŞENLİĞİ](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/889_11_12_50.jpg)
TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI tarafından her yıl düzenlenen Mayıs Şenliği bu yıl Antalya Şubemiz ve Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Temsilciliğimiz tarafından 7 Mayıs 2011 (Cumartesi) tarihinde 8.Geleneksel Gıda Mühendisleri Odası Mayıs Şenliği olarak Antalya`da Konyaaltı Beach Park Konser Alanı`nda gerçekleştirildi.
Şenliğe çeşitli üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden 878 öğrenci katıldı.Şenlikle ilgili fotoğraflara web sitemizden ulaşabilirsiniz.
Okunma Sayısı: 1275