“İNSANCA YAŞAM İÇİN EŞİT ÖZGÜR DEMOKRATİK TÜRKİYE” MİTİNGİNDE ALANLARDAYDIK
![“İNSANCA YAŞAM İÇİN EŞİT ÖZGÜR DEMOKRATİK TÜRKİYE” MİTİNGİNDE ALANLARDAYDIK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/1224_18_35_06.jpg)
08 Ekim 2011 Cumartesi günü emek ve meslek örgütlerinin katılımıyla "İnsanca Yaşam İçin, Eşit, Özgür, Demokratik Türkiye" konulu miting Ankara Sıhhiye Meydanında on binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. Mitingde Odamız; Türkiye çapında tüm Bölge Şube, Şube, Temsilciliklerimiz, Öğrenci Temsilciliklerimiz ve Üyelerimiz ile birlikte TMMOB kortejinde yerini almıştır.
Okunma Sayısı: 741