“YUMURTA ZİRVESİ 2013” ETKİNLİĞİNE KATILIM SAĞLADIK
![“YUMURTA ZİRVESİ 2013” ETKİNLİĞİNE KATILIM SAĞLADIK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/3762_20_37_16.jpg)
Yum-Bir tarafından 31 Ekim-3 Kasım 2013 tarihlerinde Kemer - Antalya‘da sektördeki yeniliklerin paylaşılması, ticari ilişkilerin geliştirilmesi, paydaşlar arası iletişimin güçlendirilmesi ve yumurta tüketiminin artırılmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen "Yumurta Zirvesi"ne Odamız adına Yönetim Kurulu Başkanımız Petek ATAMAN katıldı.
Okunma Sayısı: 546