TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

ADANA ŞUBE 2 OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

ADANA ŞUBE 2 OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
MERKEZ
Yayına Giriş: 16.01.2010 Son Güncelleme: 16.01.2010

16.01.2010 Cumartesi günü gerçekleştirilen Genel Kurula Adana Şube üyelerimizin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kemal Zeki TAYDAŞ, Mehmet BİNGÖL ve Tufan GÜNDÜZALP katılım sağladı.

Divan oluşumundan sonra Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Zerrin ERGİNKAYA açılış konuşmasında geçen 2 yıllık sürede yapılan faaliyetlerden söz etti. Genel Kurula, Adana İKK Temsilcisi başta olmak üzere TMMOB‘a bağlı bir çok Odanın Adana Şube Başkanı da katılarak görüşlerini paylaştı ve örgütsel çalışmalardaki birlikteliğin  önemini vurguladılar.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kemal Zeki TAYDAŞ ve Mehmet BİNGÖL, gündemde olan ve mesleğimizi ilgilendiren Veterinerlik Hizmetleri, Bitki sağlığı Gıda ve Yem Kanunu, Biyogüvenlik Kanunu ve Tarım ve Gıda Bakanlığı Teşkilatlanma Yasasından söz ettiler. Ayrıca Oda çalışmaları konusunda da bilgilendirmelerin yapıldığı konuşmalarda üyelerimizden daha aktif katılım sağlamaları gerektiği belirtildi.

25 üye, 10 öğrenci ve diğer Odalardan konuklarla birlikte yaklaşık 50 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen Genel Kurul, şube kurulları ve genel merkez delegeleri için seçilecek adayların belirlenmesinin ardından dilek ve önerilerle tamamlandı.

Okunma Sayısı: 658