TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

ANTALYA İL TEMSİLCİLİĞİMİZİN HİZMET BÜROSU AÇILDI

ANTALYA İL TEMSİLCİLİĞİMİZİN HİZMET BÜROSU AÇILDI
MERKEZ
Yayına Giriş: 14.03.2009 Son Güncelleme: 14.03.2009

Gıda Mühendisleri Odası Antalya İl Temsilcilik Kurulu hizmet bürosu 14 Mart 2009 Cumartesi günü açıldı. Çaybaşı Mahallesi Ali Çetinkaya Caddesi Tiryakioğlu Apartmanı No:142 Kat:1 Daire 7 adresinde hizmet verecek olan İl Temsilciliğimizin açılış töreni bir şölen havasında gerçekleşti.

Başta Antalya Valiliğini temsilen Vali Yardımcısı'nın katılımıyla gerçekleşen açılışa; mevcut Belediye Başkanı, 29 Mart yerel seçimlerinde adaylığını koyan siyasi partilerin Büyükşehir Belediye Başkan adayları, İlçe Belediye Başkan adayları, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyesi adayları, Siyasi Partilerin İl ve İlçe Teşkilatlarının yöneticileri katıldı. TMMOB Örgütlülüğünde yer alan Meslek Odalarının Şube, Bölge ve İl Temsilcilikleri, Demokratik Kitle Örgütü, Dernek, Vakıf ve Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcilerinin geniş bir yelpazede katılım sağlaması dikkat çekiciydi.

İl Temsilcilik bürosu açılışı için; kişi, kurum ve kuruluşların temsiliyetine rağmen gönderilen çiçek ve çelenklerin ortamın havasına ayrı bir renk kattığı gözlendi.

Antalya İl Temsilcisi Hakan AK' ın açılış konuşması ile başlayan tören Merkez Yönetim Kurulunu temsilen Kemal Zeki TAYDAŞ' ın konuşmaları ile devam etti. Açılış konuşmalarının sonuncusu Antalya Valiliğini temsilen Antalya Vali Yardımcısı tarafından yapıldı. Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Neslihan SUCU' nun da katıldığı açılış törenine Antalyalılar büyük bir ilgi gösterdi.

Açılış kokteyli ile konukların ağırlandığı tören, hem TMMOB Örgütlülüğü, hem de Oda  Örgütlülüğü anlamında çok büyük kazanımların olduğunun bir göstergesi niteliğindeydi.

Okunma Sayısı: 1152