ARTI TVŞUBE BAŞKANI ZAFER ŞENYURT CANLI YAYIN KONUĞU
![ARTI TVŞUBE BAŞKANI ZAFER ŞENYURT CANLI YAYIN KONUĞU](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/12278_14_37_57.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı Sn. Zafer ŞENYURT, Artı TV sabah kuşağında Nazım ALPMAN ve Derya DİPLEN`in sunduğu ‘Gün Başlıyor` programının canlı yayın konuğu oldu.
22 Ocak 2019 Salı günü (saat 10:00-10-45) yayınlanan programda gıda fiyatlarındaki artış, gıda güvenliği, gıda ve tarım politikaları ile gıda konusunda son dönemde yaşanan bilgi kirliliği konuşuldu.
İlgili Habere Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ
Okunma Sayısı: 261