BAŞAK BEBEĞE NEFES OLUN
![BAŞAK BEBEĞE NEFES OLUN](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/17347_17_03_57.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube çalışanımız Seher ÇETİN in yakını Başak Bebek yaşamak için yardımlarınızı bekliyor. Ölümcül bir genetik hastalık olan SMA Tip 1 ile savaşında artık tedavi umudu var. İhtiyacı olan gen terapisini alabilmesi için çok az zaman kaldı. Hep birlikte "Başak Bebeğe Umut olalım."
Kampanya Valilik Onaylıdır.
Hesap No : Ziraat Bankası
TR 24 0001 0003 8255 9926 2350 07
Alıcı : Mesut DEMİRKIRAN
Açıklama : Başak Bebek
Okunma Sayısı: 244