TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

BAŞKANIMIZ AYDIN’DA İDİ

BAŞKANIMIZ AYDIN’DA İDİ
MERKEZ
Yayına Giriş: 29.07.2013 Son Güncelleme: 29.07.2013

Yönetim Kurulu Başkanımız Petek ATAMAN ve Odamızın 2.Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Berrin ŞENÖZ, 26 Temmuz 2013 tarihinde Aydın‘da idi.

Aydın İl Temsilcimiz Nilgün OLAN ve yardımcıları ile birlikte Adnan Menderes Üniversitesi Rektör Yardımcısı/Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.Cavit BİRCAN, Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd.Doç.Dr.Aslı YORULMAZ ve Rektör Danışmanı/Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Yunus ÇENGEL ile görüşmelerde bulunan ATAMAN ve ŞENÖZ; Gıda Mühendisliği eğitimine yönelik yaptıklarımız, Gıda Mühendisliği Koordinasyon Kurulu ve muhtemel işbirlikleri hakkında görüşmeler yaptılar, yeni açılan bölümün başarılı çalışmalara imza atmasını dilediler.

Aydın İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Salih KÖKSAL ve Gıda ve Yem Şube Müdürü Figen SEZER makamında ziyaret edilerek gıda sektöründe ve Aydın ilinde yaşananlar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

60 kişinin katılımı ile gerçekleşen iftar yemeğinde üyelerimiz, Aydın İKK, Bakanlık ve üniversite mensupları ile bir araya gelindi.

Okunma Sayısı: 904