BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ TAMAMLANDI
![BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ TAMAMLANDI](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/13182_10_24_13.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şubemiz tarafından 13 -16 Haziran 2019 tarihlerinde ‘‘BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ‘‘ , Gıda Mühendisi, Mimar, Veteriner Hekim, Emniyet Mensubu, TSK Mensubu ve İşletmeci gibi farklı meslek gruplarının yer aldığı katılımcılarımız ile gerçekleştirildi.
4 Günlük eğitimde;
Teorik Eğitim : Avukat Dr. Kazım GÜLTEKİN, Uygulama Eğitim: Doç. Dr. Efsun DİNDAR tarafından verildi.
Eğitmenlerimize ve katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
Okunma Sayısı: 353