BİTKİSEL YAĞLARDA TAKLİT VE TAĞŞİŞ SEMİNERİMİZİ ZOOM ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİRDİK
![BİTKİSEL YAĞLARDA TAKLİT VE TAĞŞİŞ SEMİNERİMİZİ ZOOM ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİRDİK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/15726_13_36_57.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubemiz, 13 Kasım 2020 Cuma günü saat 19.00`da, Zoom uygulaması üzerinden online ve ücretsiz, ‘‘Bitkisel Yağlarda Taklit ve Tağşiş‘` semineri gerçekleştirdi.
Online seminerimize emeğinden dolayı seminerin eğitmenliğini üstlenen Doç.Dr. Salih KARASU‘ya ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
Okunma Sayısı: 171