BUGÜN SAKARYA ÜNİVERSİTESİGIDA MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİ TEMSİLCİĞİNİN KURULMASIODAMIZIN TANITILMASI VE ÖĞRENCİLERİN ODAYA ÜYE OLMASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME ZİYARETİNDE BULUNDUK
![BUGÜN SAKARYA ÜNİVERSİTESİGIDA MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİ TEMSİLCİĞİNİN KURULMASIODAMIZIN TANITILMASI VE ÖĞRENCİLERİN ODAYA ÜYE OLMASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME ZİYARETİNDE BULUNDUK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/15014_19_12_50.jpg)
Bugün Sakarya Üniversitesini , Gıda Mühendisliği Öğrenci Temsilciliğin kurulması,odamızın tanıtılması ve öğrencilerin odaya üye olması ile ilgili bilgilendirme ziyaretin de bulunduk.
Hocalarımızın ve öğrenci arkadaşlarımızın odamıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.
#SakaryaÜniversitesi
Okunma Sayısı: 258