CHP İL BAŞKANI ZİYARETİ
![CHP İL BAŞKANI ZİYARETİ](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/7153_10_53_49.jpg)
Şube Yönetim Kurulumuz 27/12/2015 tarihinde yapılan Cumhuriyet Halk Partisi İl Kongresinde İl Başkanlığına seçilen Sn. Ayhan BARUT ile İl Yönetim Kuruluna tebrik ziyaretinde bulundu.
Samimi bir ortamda geçen ziyarette; Ülkemizin Gıda alanı ile ilgili Odamız görüşlerini içeren rapor sunularak diyalog geliştirilmesine dair karşılıklı niyet beyanında bulunuldu.
Sayın BARUT`a bize ayırdığı zaman ve ilgisi için teşekkür ederiz.
Okunma Sayısı: 322