TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

DAVETLİSİNİZ: ``GIDA MÜHENDİSLİĞİ VE ARGE”SEKTÖREL SÖYLEŞİLER

DAVETLİSİNİZ: 
``GIDA MÜHENDİSLİĞİ VE ARGE”SEKTÖREL SÖYLEŞİLER
BURSA
Yayına Giriş: 08.12.2017 Son Güncelleme: 08.12.2017

 

‘‘2017 YILI TÜRKİYE‘NİN GELECEK VAAT EDEN KADIN GİRİŞİMCİSİ 

GIDA MÜHENDİSİ

DUYGU YILMAZ ‘‘ 

Bizlerle Olacaktır...

 Değerli Üyemiz,

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şubesi olarak HER AY düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ‘‘Sektörel Söyleşiler‘‘ konulu etkinliğimiz 12 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşecektir. Aynı sektördeki meslektaşlarımızı, sektör temsilcilerini, öğrencilerimizi ve tüketicileri bir araya getirerek karşılıklı bilgi alış verişi sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz etkinliğimizde  söyleşi konumuz ‘‘GIDA MÜHENDİSLİĞİ VE AR-GE", konuşmacı ise Garanti Bankası‘nın, Ekonomist dergisi ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği‘nin (KAGİDER) işbirliğiyle bu yıl 11. kez gerçekleştirdiği Türkiye‘nin Kadın Girişimcisi Yarışmasının 28 Kasım Salı günü düzenlenen ödül gecesinde, zeytin çekirdeğinden  bioplastik ürettiği projesiyle "Türkiye‘nin Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimcisi Seçilen Gıda Mühendisi Duygu Yılmaz" olacaktır.

Bu sebeple 12 Aralık 2017 Salı günü ‘‘GIDA MÜHENDİSLİĞİ VE AR-GE" konulu, SEKTÖREL SÖYLEŞİ toplantımıza siz kıymetli meslektaşlarımızın katılımından ve değerli fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızdan büyük memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Desteğiniz ve işbirliğiniz için teşekkür eder, katılımlarınızı bekleriz.

 

Tarih     : 12 Aralık 2017 Salı  günü 

Saat      : 18:00 - 20:00

Yer         : Bursa Akademik Odalar Birliği Toplantı Salonu

    Odunluk Mah. Akademi Cad. BAOB Yerleşkesi Zemin Kat  Nilüfer-BURSA

NOT       :  Katılım Ücretsizdir. Kontenjan sınırı olduğu için katılımcıların 11 Aralık  2017 gününe kadar şubemizi arayarak kayıt yaptırması gerekmektedir.

LCW      : Bursa Şube 0224 4534741 /bursagmo@gmail.com

 

Saygılarımızla,

Okunma Sayısı: 336