DÜNYA GIDA GÜNÜNÜ KUTLADIK
![DÜNYA GIDA GÜNÜNÜ KUTLADIK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/8113_12_04_03.jpg)
16 Ekim Dünya Gıda Günü etkinlikleri kapsamında Odamız Ege ve Celal Bayar Üniversitesi Öğrenci Temsilcilikleri tarafından Sağlıklı ve Bilinçli Gıda Tüketimi konusuna dikkat çekmek amacıyla 15 Ekim 2016 cumartesi günü 10.00-16.00 saatleri arasında İzmir ilinde, Konak Vapur İskelesi Önü, Karşıyaka Çarşı İçi İş Bankası Önü, Bornova Metro Durağının otobüs duraklarına bakan yönü, Özkanlar Pazar Yeri ile Manisa`da Tarzan Meydanında bilgilendirme stantları açıldı.
Okunma Sayısı: 204