TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

EGE BÖLGE ŞUBE 2 OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

EGE BÖLGE ŞUBE 2 OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
MERKEZ
Yayına Giriş: 31.01.2010 Son Güncelleme: 31.01.2010

Ege Bölge Şubemizin 2. Olağan Genel Kurulu 30.01.2010 Cumartesi günü Şube Merkezinde yapıldı. İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesine bağlı illerden üyelerimizin katıldığı Genel Kurula, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Atakan GÜNAY, Kemal Zeki TAYDAŞ, Yaşar ÜZÜMCÜ, Tufan GÜNDÜZALP ve Neslihan SUCU katılım sağladı.

Şube Başkanı Hülya YILMAZ açılış konuşmasında, Ege Bölge Şubenin dönem içinde yaptığı çalışmaları özetleyerek, oda etkinliklerine destek olan meslektaşlarımıza teşekkürlerini iletti.

Konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen Yönetim Kurulu Başkanımız Atakan GÜNAY gündemde olan Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu Taslağı, Biyogüvenlik Yasası ile Tarım ve Gıda Bakanlığı Teşkilatlanma Yasası tasarılarından söz ederek, Odamızın konuya ilişkin yaptığı çalışmaları özetledi. Günay ayrıca katılımın artırılması gerektiğine vurgu yaparak, önümüzdeki dönemde örgütlenme anlayışına daha önem verilmesi konusuna işaret etti.

Açılış konuşmlarının ardından Ege Bölge Şube ve Ege Üniveristesi ile Celal Bayar Üniversitesi Öğrenci Temsilciliklerimizin çalışmalarını özetleyen görsel sunumu yapıldı.

Genel Kurul toplantısı dilek ve öneriler ile tamamlandı.

Ege Bölge Şube Yönetim Kurulu ve Oda Genel Kurulu Delege seçimleri, 31.01.2010 Pazar günü Şube Merkezinde yapıldı.

Okunma Sayısı: 732