"EKMEK VE UNLU MAMÜLLER" SEKTÖRÜ SÖYLEŞİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK
!["EKMEK VE UNLU MAMÜLLER" SEKTÖRÜ SÖYLEŞİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/16616_15_41_53.jpg)
Sektörel söyleşilerimize devam ediyoruz.
7 Ağustos 2021 tarihinde Çukurova Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü`nden Prof. Dr. Mehmet Sertaç Özer ve Gıda Mühendisi Gülşah Batman ile Adana Şube Başkanımız Şehmus Alparslan`ın moderatörlüğünde ekmek ve unlu mamüller sektörünü konuştuk
Söyleşinin tamamı Youtube kanalımızda yer almaktadır.
Okunma Sayısı: 291