GAZİANTEP İL TEMSİLCİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİK
![GAZİANTEP İL TEMSİLCİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/16886_14_03_52.jpg)
Birimlerimize gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda 3 Kasım 2021 tarihinde Gaziantep İl Temsilciliğimizi ziyaret ettik.
Yönetim Kurulu Başkanımız Yaşar üzümcü, Gaziantep İl Temsilcimiz Onur Aydın`ı ziyaret etti. Pandemi koşullarına uygun olarak açık havada gerçekleştirilen ziyarette; Oda-üye ilişkileri, gündemde yer alan Odamızı ve mesleğimizi ilgilendiren konular, Gaziantep`te yapılan ve yapılması planlanan faaliyetler ile etkinlikler hakkında konuşuldu, bilgi alışverişinde bulunuldu.
Okunma Sayısı: 339