TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

GAZİANTEP’TE GERÇEKLEŞTİRİLEN GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLARI ÇALIŞTAYI’NA KATILDIK

GAZİANTEP’TE GERÇEKLEŞTİRİLEN GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLARI ÇALIŞTAYI’NA KATILDIK
MERKEZ
Yayına Giriş: 18.05.2017 Son Güncelleme: 18.05.2017

Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf SONGÜL, 18 Mayıs 2017 tarihinde Gaziantep Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü tarafından 40. Yıl Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen "Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanları Çalıştayı"na katıldı. Başkanımız Yusuf SONGÜL yaptığı açılış konuşmasında yaptı.

Başkanımız yaptığı konuşmada, TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu olarak, ülkemizde Gıda Mühendisliği eğitimi veren üniversitelerle iletişim içinde olmayı, mesleğimiz ve sektörümüze yönelik sorunları birlikte değerlendirmeyi son derecede önemli bulduklarını belirterek bu çalıştayda bulunduğu için memnuniyetini dile getirdi ve çalıştaya ev sahipliği yapan Gaziantep Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümüne, başta bölüm başkanı Prof. Dr. Medeni MASKAN olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür etti, bölümün kuruluşunun 40.yılını kutladı.

Başkanımız ayrıca, bu tür toplantılarda Gıda Mühendisliği bölümü bulunan her üniversiteden temsiliyetin çok önemli olduğunu, bu toplantılar dışında da destekleşmeye ve iletişim ortamının sürekliliğinin sağlamaya devam edilmesi gerektiğini vurguladı.

Okunma Sayısı: 426