GIDA KOOPERATİFİ AÇILIŞINDA GIDA GÜVENLİĞİNİ ANLATTIK
![GIDA KOOPERATİFİ AÇILIŞINDA GIDA GÜVENLİĞİNİ ANLATTIK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/14172_17_24_25.jpg)
Sağlıklı ve güvenli gıdaya ulaşabilme, üretici ve tüketiciler arasında bir köprü olabilme amacıyla kurulan Salkım Gıda Kooperatifinin 24 Kasım 2019 Pazar günü Kadıköy Kozyatağı`nda gerçekleştirilen açılışında, Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Özgür KAYA, "Halk Sağlığı ve Gıda Güvenliği" konulu bir konuşma yapmıştır.
Okunma Sayısı: 269