TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ TEMSİLCİLİĞİ GEBZE İRTİBAT BÜROSU AÇILDI

GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ TEMSİLCİLİĞİ GEBZE İRTİBAT BÜROSU AÇILDI
MERKEZ
Yayına Giriş: 18.12.2017 Son Güncelleme: 18.12.2017

 Gıda MÜhendisleri Odası Kocaeli Temsilcilği Gebze İrtibat Bürosu açıldı

Gıda sanayinin yoğun olduğu, bir sanayi bölgesi olan bölgemizde Odamızın en büyük ihtiyaçlarından biri olan yer sorununu çözmek içlin Kocaeli ve en büyük ilçesi Gebze‘de TMMOB bileşenleriyle görüşmeler gerçekleştirdik.

Ekim 2017‘de göreve geldiğimizden bu yana Odamızı bölgemizde canlandırmak, aktif hale getirmek, Odamız, mesleğimiz ve meslektaşlarımız için yararlı olacak çalışmaları örüyoruz, gerçekleştiriyoruz.

Elektrik MÜhendisleri Odası Gebze Temsilciliği, kendi yerlerini Gebze‘deki resmi kurumlara adres olarak göstermek, etkinlik ve toplantılarımızı gerçekleştirmek amacıyla Odamız Gebze İrtibat Bürosu olarak paylaşabileceklerini bildirmiştir. Bu çok önemli destek ve dayanışma için kendilerine bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

16 Aralık Cumartesi günü,  Makine Mühendisleri Odası Gebze Temsilcisi Sinan Yücel, Sayman Erdem Sinan Sapaz ve Komisyon Üyesi bir arkadaşımız ile, Gıda Mühendisleri Odası Kocaeli Temsilciliği Yönetici ve Üyelerinin katılımıyla Gıda MÜhendisleri Odası Kocaeli Temsilciliği Gebze İrtibat Bürosu‘nun açılışını gerçekleştirdik.

Elektrik Mühendisleri Odası Gebze Temsilcilği / Gıda MÜhendisleri Odası Kocaeli Temsilciliği Gebze İrtibat Bürosu‘nda gerçekleştirilen etkinlikte, Temsilci Sema Kopal bir açılış konuşması yaptı. Ardından konuklarımızdan MMO Gebze Temsicisi Sinan Yücel destek ve dayanışmasını bildiren, Oda çalışmalarının önemini, TMMOB ve Odalarımıza sahip çıkma gerekliliğini anlatan bir konuşma yaptı.

Üyelerimizle karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı etkinlik sonraki eğitim ve etkinliklerde görüşme temennileriyle sona erdi.

Okunma Sayısı: 1013