GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ TEMSİLCİLİĞİ OLARAK BUGÜN FRUTAROMETOL AROMA ARGE MERKEZİ`NE DÜZENLEDİĞİMİZ TEKNİK GEZİ VE DUYUSAL ANALİZ EĞİTİMİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
![GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ TEMSİLCİLİĞİ OLARAK BUGÜN FRUTAROMETOL AROMA ARGE MERKEZİ`NE DÜZENLEDİĞİMİZ TEKNİK GEZİ VE DUYUSAL ANALİZ EĞİTİMİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/10067_17_09_22.jpg)
Gıda Mühendisleri Odası Kocaeli Temsilciliği olarak bugün Frutarom/Etol Aroma Ar-Ge Merkezine düzenlediğimiz teknik gezi ve duyusal analiz eğitimimizi gerçekleştirdik.
Eğitim ve teknik gezi için gösterdikleri çaba ve sundukları önemli katkılardan ötürü Ar-Ge Merkezinde çalışan meslektaşlarımıza ve firma yönetimine teşekkür ederiz.
Okunma Sayısı: 330