GMP VE GMP DENETİMLERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR
![GMP VE GMP DENETİMLERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/6349_16_29_32.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak, 08 Ağustos 2015 Cumartesi günü, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Serpil BAŞTAŞ ÖZ` ün eğitmenliğini yaptığı "GMP ve GMP DENETİMLERİ" semineri yaklaşık 50 üyemizin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Seminerin sonunda üyelerimizin talepleri doğrultusunda katılım belgesi verilmiştir.
Okunma Sayısı: 240