HUKUKSUZ GEZİ TUTUKLAMALARINA KARŞI ADALET NÖBETİMİZ DEVAM EDİYOR
![HUKUKSUZ GEZİ TUTUKLAMALARINA KARŞI ADALET NÖBETİMİZ DEVAM EDİYOR](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/18898_15_42_40.jpg)
Gezi tutsaklarına adalet, onurumuz ve geleceğimiz için; TMMOB GıdaMO İstanbul Şubesi olarak İstanbul Adalet Nöbeti‘nin 160. gününde Yönetim Kurulu ve üyelerimizin katılımı ile 02 Ekim 2022 Pazar Günü Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi‘nde #AdaletNöbeti‘ndeydik.
Gezi Davası`nda tutsak edilen arkadaşlarımız ile dayanışmaya; mesleki etik ilkelerimiz çerçevesinde Anayasal görevlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz.
Biz kazanacağız!
Dayanışmayla,
Karanlık Gider Gezi Kalır!
Okunma Sayısı: 247