HUKUKSUZ GEZİ TUTUKLAMALARINA KARŞI ADALET NÖBETİNDEYDİK! /01 EYLÜL 2023
![HUKUKSUZ GEZİ TUTUKLAMALARINA KARŞI ADALET NÖBETİNDEYDİK! /01 EYLÜL 2023](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/contents/2023-05-9-16-40-17-833759.png)
Hukuksuz Gezi Tutuklamalarına Karşı Adalet Nöbetimiz Devam Ediyor!
Gezi tutsaklarına adalet, onurumuz ve geleceğimiz için; TMMOB GıdaMO İstanbul Şubesi olarak İstanbul Adalet Nöbetinin 494. gününde 01 Eylül 2023 tarihinde Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi‘nde #AdaletNöbeti‘ndeydik.
Deprem Toplanma Alanı olan Gezi Parkı betona boğulmasın diye mücadele ettikleri için, Gezi Davası`nda tutsak edilen arkadaşlarımız ile dayanışmaya; mesleki etik ilkelerimiz çerçevesinde Anayasal görevlerimizi yerine getirmeye, milyonların eşitlik, özgürlük, kardeşlik taleplerini haykırdığı onurlu direnişimiz Gezi’yi savunmaya devam edeceğiz.
Biz kazanacağız!
Dayanışmayla,
Karanlık Gider Gezi Kalır!
#GeziyeÖzgürlük
#GeziyiSavunuyoruz
Gezi tutsaklarına adalet, onurumuz ve geleceğimiz için; TMMOB GıdaMO İstanbul Şubesi olarak İstanbul Adalet Nöbetinin 494. gününde 01 Eylül 2023 tarihinde Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi‘nde #AdaletNöbeti‘ndeydik.
Deprem Toplanma Alanı olan Gezi Parkı betona boğulmasın diye mücadele ettikleri için, Gezi Davası`nda tutsak edilen arkadaşlarımız ile dayanışmaya; mesleki etik ilkelerimiz çerçevesinde Anayasal görevlerimizi yerine getirmeye, milyonların eşitlik, özgürlük, kardeşlik taleplerini haykırdığı onurlu direnişimiz Gezi’yi savunmaya devam edeceğiz.
Biz kazanacağız!
Dayanışmayla,
Karanlık Gider Gezi Kalır!
#GeziyeÖzgürlük
#GeziyiSavunuyoruz
Okunma Sayısı: 410