İNOVASYON YÖNETİMİPROJE DEVREYE ALMA IIMCQV SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![İNOVASYON YÖNETİMİPROJE DEVREYE ALMA IIMCQV SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/13373_11_38_27.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubemizde, 20 Temmuz 2019 Cumartesi günü, Sayın Kadir Anıl AYIK‘ın eğitmenliğini yaptığı "İnovasyon Yönetimi - Proje Devreye Alma (IIM-CQV)" semineri gerçekleştirilmiştir. Odamıza ve üyelerimize katkılarından dolayı Sn.AYIK‘a Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Berivan ATA ve Şube Başkanımız Sn. Zafer ŞENYURT teşekkür belgesi takdim edilmiştir.
Okunma Sayısı: 227