ISO 220022 YİYECEK İÇECEK SERVİSİ YAPAN KURULUŞLAR İÇİN GIDA GÜVENLİĞİNDE ÖNKOŞUL PROGRAMLARI CATERİNG EĞİTİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK
![ISO 220022 YİYECEK İÇECEK SERVİSİ YAPAN KURULUŞLAR İÇİN GIDA GÜVENLİĞİNDE ÖNKOŞUL PROGRAMLARI CATERİNG EĞİTİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/16308_12_47_50.jpg)
27 Mart 2021 tarihinde "ISO 22002-2 Yiyecek İçecek Servisi Yapan Kuruluşlar İçin Gıda Güvenliğinde Önkoşul Programları (Catering) Eğitimini" online olarak gerçekleştirdik. Gıda Mühendisi, Başdenetçi Umut Gül Yükselen tarafından verilen eğitim başarıyla tamamlandı.
Okunma Sayısı: 289