İSTANBUL AYDIN VE HALİÇ ÜNİVERSİTESİ GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNE ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR
![İSTANBUL AYDIN VE HALİÇ ÜNİVERSİTESİ GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNE ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/6991_16_44_22.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubemizde 12 - 13 Mart 2016 tarihinde Cumartesi-Pazar günleri Üyemiz Sayın Serpil BAŞTAŞ ÖZ‘ün eğitmenliğinde, İstanbul Aydın ve Haliç Üniversitesi Gıda Teknolojisi Bölümü 22 Öğrencinin katılımıyla "ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi" gerçekleştirilmiştir. Eğitim sonunda eğitime katılanlara katılım belgeleri verilmiştir.
Okunma Sayısı: 180