İSTANBUL İKLİM BULUŞMASI ETKİNLİĞİNE DAVETLİ OLARAK KATILDIK!
![İSTANBUL İKLİM BULUŞMASI ETKİNLİĞİNE DAVETLİ OLARAK KATILDIK!](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/contents/2024-28-2-14-56-39-066843.jpg)
TMMOB GıdaMO İstanbul Şubesi olarak, 27 Şubat 2024 tarihinde TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen “İstanbul İklim Buluşması - Gıda-Su Enerji Politikaları” etkinliğine davetli olarak Şubemizi Temsilen Yönetim Kurulu Üyemiz Cemil GÜLSU katılım sağladı.
Okunma Sayısı: 163