İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK!
![İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK!](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/contents/2024-20-2-15-05-17-746014.jpg)
TMMOB GıdaMO İstanbul Şubesi olarak, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Öğrenci üyelerimizin talebi ile 17 Şubat 2024 tarihinde Yönetim Kurulu Üyemiz Cemil GÜLSU ve Saim TAŞDEMİR’in katılımıyla toplantı gerçekleştirdik.
Yapılan Toplantıda; Öğrenci üyelerimiz oda çalışmalarında aktif görev almak istediklerini ve bahar dönemin başlamasıyla yapılacak olan etkinlik ve faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Toplantıya katılım sağlayan öğrenci üyelerimize teşekkür ederiz.
Okunma Sayısı: 128