İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SU BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 2022- 2023 AKADEMİK YILI MEZUNİYET TÖRENİNE DAVETLİ OLARAK KATILIM SAĞLADIK
![İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SU BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 2022- 2023 AKADEMİK YILI MEZUNİYET TÖRENİNE DAVETLİ OLARAK KATILIM SAĞLADIK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/contents/2023-05-7-11-53-09-699715.jpg)
22 Haziran 2023 Perşembe günü İstanbul Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi 2022-2023 Akademik Yılı Mezuniyet Törenine Yönetim Kurulu Üyemiz Onur AKBULUT davetli olarak katılım sağladı.
Törende bir konuşma yaparak, dereceye giren öğrencilere plaket verdi.
Okunma Sayısı: 421