TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

KOCAELİ GIDA VE YEM ŞUBE MÜDÜRÜ HALİDE SANCAR`I İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜNDE ZİYARET ETTİK

KOCAELİ GIDA VE YEM ŞUBE MÜDÜRÜ HALİDE SANCAR`I İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜNDE ZİYARET ETTİK
MERKEZ
Yayına Giriş: 21.11.2017 Son Güncelleme: 21.11.2017

 

 20 Kasım Pazartesi günü Kocaeli Gıda ve Yem Şube Müdürü Halide Sancar‘ı ziyaret ettik.

Ziyaretimiz kurum yöneticileriyle ve kamuda çalışan meslektaşlarımızla tanışmak amacıyla gerçekleştirildi. Ayrıca bölgemizde çalışan gıda mühendislerinin sorunlarını anlatarak çözümleri için birlikte neler yapabileceğimizi değerlendirdik.

İstihdamı Zorunlu Personellerin SGK kontrollerinin yapılabilmesi için SGK ile Tarım Bakanlığı arasında imzalanan protokolü kendilerine sunduk. İl Müdürlüğünün protokol çerçevesinde gerekli kontrol ve SGK‘ya bildirimleri gerçekleştirmesi talebinde bulunduk.

Kocaeli Gıda ve Yem Şubesinde çalışan 10 civarında gıda mühendisi arkadaşımızla da tanıştık. Talep ve önerilerini dinledik. Oda üyesi olmayanlara üyelik çağrısında bulunduk. Odamızın Kocaeli‘de yapılacak olan faaliyetlerine katılmaları, özel sektördeki meslektaşlarımızla kaynaşmanın mesleki örgütlenmemizi güçlendireceğini belirttik. Bunun da mesleğimizin saygınlığını arttıracağını, meslektaşlarımızın gerek özel sektörde gerekse kamuda yaşadıkları sorunların çözümünde önemli katkılar sunacağını söyledik.

Okunma Sayısı: 375