TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

KURUMSAL İNDİRİM ANLAŞMALARIMIZ

KURUMSAL İNDİRİM ANLAŞMALARIMIZ
İSTANBUL
Yayına Giriş: 06.03.2024 Son Güncelleme: 06.03.2024

TMMOB GıdaMO İstanbul Şube Olarak, aşağıda yer alan kurumlarla tüm üyelerimizin faydalanabileceği kurumsal indirim anlaşmaları yapılmıştır. 

👉 MEDİPOL SAĞLIK GURUBU İLE PROTOKOL YAPILDI!
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak yaptığımız protokol doğrultusunda tüm Türkiye genelindeki TMMOB Gıda Mühendisleri Odası üyesi meslektaşlarımız ve onların 1. derecede yakınları Medipol Sağlık Grubu hastanelerinde aşağıdaki görselde belirtilen şartlarda muayene ve tedavi olabileceklerdir.

 

👉  ERSOY SAĞLIK GURUBU İLE PROTOKOL YAPILDI!
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak yaptığımız protokol doğrultusunda tüm Türkiye genelindeki TMMOB Gıda Mühendisleri Odası üyesi meslektaşlarımız ve onların 1. derecede yakınları (eş, çocuk, anne, baba, Kardeş) Ersoy Sağlık Grubu Hastanelerinde aşağıdaki görselde belirtilen şartlarda muayene ve tedavi olabileceklerdir.

 

👉 İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ İLE KURUMSAL İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ YAPILDI!
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak, Kurumsal Anlaşmalarımız kapsamında Odamız ile İstanbul Arel Üniversitesi arasında eğitim iş birliği protokolü imzalandı. 

📌 İmzalanan protokol doğrultusunda Türkiye genelindeki TMMOB Gıda Mühendisleri Odamızın üyeleri ve çalışanları, lisansüstü programlara kabul edilen öğrencilere, her yıl üniversite tarafından belirlenen öğrenim ücreti üzerinden %40 oranında indirim yapılacaktır. 

 

📌 Bu protokol kapsamında; Üniversitenin Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenecek eğitim ve sertifika programlarında belirlenen ücret üzerinde % 40 oranında indirim yapılacaktır. 

 

📌 Üniversitenin Uygulama ve Araştırma Merkezinin imkânları doğrultusunda; Girişimci üyelerimizin projelerine destek verilecektir. 

 

👉 İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ YAPILDI!
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak, Kurumsal Anlaşmalarımız kapsamında Odamız ile İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi arasında eğitim iş birliği protokolü imzalandı. 

📌 İmzalanan protokol doğrultusunda Türkiye genelindeki TMMOB Gıda Mühendisleri Odamızın üyeleri ve çalışanları, lisansüstü programlara kabul edilen öğrencilere, her yıl üniversite tarafından belirlenen öğrenim ücreti üzerinden %40 oranında indirim yapılacaktır. 

 

📌 Bu protokol kapsamında kayıt yaptıran öğrenci sayısı, ilgili yarıyılda 10 ve üzeri olduğu takdirde o yarıyıl kayıt yaptıran öğrencilere ilave %10 indirim uygulanacaktır. 

 

Öğrenim/Program ücreti kesin kayıt sırasında üniversite tarafından belirlenecek usule göre peşin veya taksitli ödenecektir. Ödemeler üniversitenin anlaşma yapmış olduğu banka sistemi üzerinden veya kredi kartı ile tahsil edilecektir. Üniversitenin anlaşma yaptığı bankanın kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkânı sağlanabilir.

 

👉 NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ OKULLARI İLE KURUMSAL İNDİRİM ANLAŞMASI YAPILDI!
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak, Kurumsal Anlaşmalarımız kapsamında Türkiye genelindeki Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Okulları ile 09 Mart ‘21 tarihinde protokol imzalamış bulunmaktayız. İmzalanan protokol doğrultusunda Türkiye genelindeki TMMOB Gıda Mühendisleri Odası üyesi meslektaşlarımızın, onların 1. derecede yakınlarının ve oda çalışanlarımızın çocukları "Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Okullar"ndan Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinde % 12,5 indirim ile eğitim alabileceklerdir.

 

Bu güzel iş birliktelikleri için tüm kurumlara teşekkür ederiz. 

 

Yakında yeni kurumsal anlaşmalarımızı siz saygıdeğer meslektaşlarımıza duyuracağız.
Okunma Sayısı: 239