TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

`` LİDERLİK `` EĞİTİMİNE DAVETLİSİNİZ

`` LİDERLİK `` EĞİTİMİNE DAVETLİSİNİZ
BURSA
Yayına Giriş: 05.04.2017 Son Güncelleme: 05.04.2017

Değerli Üyemiz,

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şubesi olarak meslektaş ve öğrenci üyelerimize yönelik seminerlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Nisan ayı seminer konusu ‘‘LİDERLİK‘‘ olarak belirlenmiş olup 12 Nisan 2017 tarihinde Bursa Akademik Odalar Birliği Yerleşkesi(BAOB) Toplantı Salonu(Zemin Kat)‘nda saat 18.30 - 20.30 arasında eğitmen Hakan OKAY‘ın sunumu ile ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

  • İçinde yaşadığımız toplumu ve çocuklarımızın yaşayacağı ortamı şekillendirmek için yeni liderlik kavramlarını iyi anlamalıyız.


  • Geleceğin liderleri insanlara heyecan veren zorlayıcı bir vizyonun geliştirilmesine ve paylaşılmasına öncülük eden kişilerdir.MediaCat tarafından yayınlanmış "İyi Satıcı Olmak",  "İyi Pazarlamacı Olmak", "Nasıl Zengin Olamadım" ve "Helikopter Bakışı" isimlerinde dört kitabın yazarı,  Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü‘ nde ve İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi‘ nde öğretim görevlisi olarak ders veren eğitmen Sayın Hakan OKAY‘ ın konuşmacı olarak bulunacağı seminerimize siz değerli meslektaşlarımız ve öğrenci üyelerimizin katılımından onur duyacağız.

 

NOT  : Katılım durumunuzu bildirmenizi önemle rica ederiz.

LCW  : bursagmo@gmail.com  / 0224 4534741

Bilgilerinize sunar, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

 

Saygılarımızla. 


 

Okunma Sayısı: 260