TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

MARDİN İL TEMSİLCİLİĞİMİZİ AÇIYORUZ

MARDİN İL TEMSİLCİLİĞİMİZİ AÇIYORUZ
MERKEZ
Yayına Giriş: 28.10.2020 Son Güncelleme: 28.10.2020

Odamızın Mardin il temsilciliği açılmasına yönelik hazırlıklar kapsamında 23 Ekim 2020 Cuma günü Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Mardin ili üyelerimizin katıldığı toplantıda yapilan değerlendirme sonucu temsilcilik açma adımı atılmıştır.

Gerçekleşen toplantı sonucu TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Mardin İl Temsilciliğine; İl Temsilcisi Muhammed Aslan, İl Temsilci Yardımcılıklarına Önder Değer, Burcu Mungan, Süleyman Kahraman ve Nesrin Yılmazoğlu atanmıştır. Temsilciliğimize başarılar dileriz. Konuya dair açıklamamız aşağıdaki gibidir.Daha Güçlü Bir Oda İçin Bir Adım İleri
Mardin İl Temsilciliğimizi Açıyoruz

Değerli Meslektaşlarımız,

Odamız; Ankara Genel Merkez, 7 Şube, 19 İl Temsilciği, 21.000`e ulaşmış üyesi, 38 öğrenci temsilciliği ve 8000`i geçen öğrenci üyeye sahip kurumsal yapısı ile çalışmalarını etkin bir şekilde sürdürmektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne, ülkemiz, mesleğimiz ve meslektaşlarımızın hak ve çıkarlarının korunması konusundaki onurlu ve dik duruşumuzdan, demokrasiden, halktan, bilimden ve emekten yana ilkeli tutumumuzdan ödün vermeden dayanışma ile her geçen gün biraz daha büyüyoruz.

Şimdi Daha Da Büyüyor ve Mardin İl Temsilciliğimizi Açıyoruz

Tüm Şube ve Temsilciliklerimizde gönüllülük esasına dayalı olarak kadrolarımızı, Oda çalışmalarına katılım ve katkı sağlayan ve sorumluluk alan üyelerimiz ile sürekli yenileyerek ve gençleştirerek ilerliyoruz.

Birlikte karar alma, birlikte üretme, birlikte yönetme" anlayışımız ve mesleki birikimimiz ile üyelerimize daha fazla ulaşmak ve birlikte çalışabilmek amacıyla attığımız bu adım Oda çalışmalarımızı daha da ileriye taşıyacaktır.

Göreve seçilen Mardin İl Temsilcimizi ve Temsilci Yardımcılarımızı kutlar, çalışma döneminde başarılar dileriz. Bu zorlu süreçte görev alan ve katkı sunan tüm meslektaşlarımız büyük bir özveri örneği göstermişlerdir ve bundan sonraki süreçte de göstereceklerine inancımız tamdır.

Temsilciliklerimizin çoğaltılması ve daha aktif hale gelmesi kesintisiz amaçlarımız arasında yer almaktadır. Bu konuda önümüzdeki süreçte de çalışmalarımıza devam ederek örgütlülüğümüzü artıracak her türlü çabayı göstermekten vazgeçmeyeceğiz.

Sevgi ve saygılarımızla

Gıda Mühendisleri Odası
13.Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı: 338