TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

MARMARA BÖLGE ŞUBE 2 OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

MARMARA BÖLGE ŞUBE 2 OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
MERKEZ
Yayına Giriş: 23.01.2010 Son Güncelleme: 23.01.2010

Marmara Bölge Şubemizin 2. Olağan Genel Kurulu 23.01.2010 Cumartesi günü Kadıköy Nazım Hikmet Kültür Merkezinde yapıldı. İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesine bağlı illerden üyelerimizin katıldığı Genel Kurula, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Atakan GÜNAY, Kadir DAĞHAN, Kemal Zeki TAYDAŞ, Mehmet BİNGÖL ve Neslihan SUCU katılım sağladı.

Divan oluşumundan sonra, açılış konuşması yapmak üzere kürsüye gelen Marmara Bölge Şube Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim KAYA, Gıda Mühendisliği mesleğinin ve Odamızın katettiği aşamalardan söz ederek Oda kuruluşundan bu yana emek harcayan ve katkı koyan tüm meslektaşlarımıza teşekkürlerini iletti.

Yönetim Kurulu 2. Başkanımız Kadir DAĞHAN, genel olarak örgütlülükten söz ederken, özellikle bağlı bulunduğumuz TMMOB örgütlülüğünün önemini vurguladı. 

Yönetim Kurulu Başkanımız Atakan GÜNAY konuşmasında, gündemde olan ve mesleğimizi ilgilendiren Veteriner Hizmetleri, Bitki sağlığı Gıda ve Yem Kanunu, Biyogüvenlik Kanunu ve Tarım ve Gıda Bakanlığı Teşkilatlanma Yasasından söz ederek Odamızca yürütülen faaliyetleri dile getirdi.

Açılış konuşmalarının ardından Marmara Bölge Şubemizin 2008-2010 çalışmalarını özetleyen sinevizyon gösterimi yapıldı. Özellikle, bu dönemde yapılan eğitim ve seminerlerle dikkat çeken Marmara Bölge Şubenin çalışmaları hakkında Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim KAYA,  daha detaylı açıklamalarda bulundu. Genel kurul toplantısı, dilek ve öneriler ile adayların belirlenmesi ve adayların tanıtımından sonra tamamlandı.

Marmara Bölge Şube Yönetim Kurulu ve Delege seçimi 24.01.2010 Pazar Günü Şube Merkezinde yapıldı.

Okunma Sayısı: 647