MARMARA BÖLGE ŞUBE ÜYE TOPLANTISI
![MARMARA BÖLGE ŞUBE ÜYE TOPLANTISI](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/1189_18_32_46.jpg)
Yönetim Kurulu Başkanımız R. Petek ATAMAN ‘ın ve 25 üyemizin katılımıyla 17 Eylül 2011 Cumartesi günü İstanbul‘da gerçekleştirilen Marmara Bölge Şube Genel Üye Toplantısı‘nda; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı‘nın yeni yapılanması, 9 Haziran 2011 tarihinde Resmi Gazete‘de yayınlanarak yürürlüğe giren Odamızın SMM Yönetmeliği, Gıda Mühendislerinin sorunları ve Oda‘dan beklentileri, Oda-Üye ilişkileri ve örgütlülük konuları konuşuldu.
Okunma Sayısı: 811