MESLEK KOÇLUĞU PROJESİMENTOR MENTİ 20142015 DÖNEMİ SON SUNUMLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![MESLEK KOÇLUĞU PROJESİMENTOR MENTİ 20142015 DÖNEMİ SON SUNUMLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/6267_15_16_19.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Eğitim Salonumuzda 06 Haziran 2015 tarihinde Cumartesi günü, Teşkilatlanma Komisyonumuz tarafından organize edilen Meslek Koçluğu Projesi kapsamında 2014-2015 döneminin son sunumları yapıldı. Sunum sonrası Meslek Koçluğu Projesinin 2014-2015 döneminin son bulması ile ilgili Mentor ve Mentilerin değerlendirmeleri alındı.
Değerlendirmelerin ardından Mentor ve Mentiler ile birlikte mangal partisi yapıldı.
Okunma Sayısı: 193