MİKROKİM VE ELVAN GIDA`DAN MESLEKTAŞLARIMIZ TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU
![MİKROKİM VE ELVAN GIDA`DAN MESLEKTAŞLARIMIZ TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/14622_16_23_40.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yönetimini tebrik ziyaretine gelen Mikrokim Laboratuvarından Sn. Uğur EĞRİCESU ile Elvan Gıda`dan Sn. Hüseyin KORKUNÇ ve yeni mezun arkadaşımız Sn. Ahmet KESKİN`e teşekkür ederiz. 15 Şubat 2020 tarihinde, yeni dönem iş birliği projelerinin de konuşulduğu verimli bir toplantı gerçekleştirdik.
Okunma Sayısı: 423