MOBBİNG VE POZİTİF DÜŞÜNCE KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR
![MOBBİNG VE POZİTİF DÜŞÜNCE KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/6196_14_18_20.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak, Mecidiyeköy Eğitim Salonumuzda 30 Mayıs 2015 Cumartesi günü, Uzman Psikolog Yard. Doç. Dr. Davut İBRAHİMOĞLU` nun eğitmenliğini yaptığı "Mobbing ve Pozitif Düşünce"semineri yaklaşık 25 üyemizin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Seminerin sonunda üyelerimizin talepleri doğrultusunda katılım belgesi verilmiştir.
Okunma Sayısı: 223