ÖĞRENCİ TEMSİLCİLİKLERİMİZLE BİRLİKTE YENİ YILI KOKTEYLİ DÜZENLENMİŞTİR
![ÖĞRENCİ TEMSİLCİLİKLERİMİZLE BİRLİKTE YENİ YILI KOKTEYLİ DÜZENLENMİŞTİR](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/4094_21_15_22.jpg)
28 Aralık 2013 Cumartesi günü TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu olarak, İstanbul Teknik Üniversitesi Öğrenci Temsilciliğimiz, Aydın Ünverstesi , Yıldız Teknik Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile birlikte yeni yılı kokteyli düzenlenmiştir.
Okunma Sayısı: 637