OKAN ÜNİVERSİTESİ`NDE ODA TANITIMI VE MESLEKİ SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR
![OKAN ÜNİVERSİTESİ`NDE ODA TANITIMI VE MESLEKİ SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/4630_13_36_25.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Sadık GÖNEŞ ve Sayın Enes KÜLCÜ 22 Nisan 2014 tarihinde Okan Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü 2013-2014 öğretim yılı Bahar Yarılı ‘‘Food Engineering Survey‘‘ dersi programı kapsamında Gıda Mühendisleri Odası ile İstanbul Şubemiz ve meslek hakkında söyleşi gerçekleştirmişlerdir.
Okunma Sayısı: 347