ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKANI MUAMMER KESKİN`İ CANLI YAYINIMIZA KONUK ETTİK
![ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKANI MUAMMER KESKİN`İ CANLI YAYINIMIZA KONUK ETTİK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/15031_14_00_50.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanımız Sn. İsa TAHTA, 28 Nisan 2020 tarihinde şubemizin resmi instagram adresinde, canlı yayınında, Şişli Belediye Başkanı Sn. Muammer KESKİN ile "Koronavirüs (Covid-19) sürecinde ilçemizde gıda işletmelerindeki halk sağlığı faaliyetleri, Şişli Belediyemizin çalışmaları ve işletmelerdeki gıda denetim süreçleri" konularını değerlendirmiştir.
Okunma Sayısı: 166