ŞİŞLİ KENT KONSEYİ GENEL KURULUNA KATILIM SAĞLADIK
![ŞİŞLİ KENT KONSEYİ GENEL KURULUNA KATILIM SAĞLADIK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/13295_18_35_21.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanımız Sn. Zafer ŞENYURT 30 Haziran 2019 Pazar günü gerçekleştirilen Şişli kent konseyi Genel Kurul ve Seçimlerine Odamızı temsilen katılım sağlamıştır. Seçimlerde TMMOB`a bağlı odaların temsilceleriyle bir araya gelerek Şişli özelinde Kent Konseyleri çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunmuşlardır.
Seçimler sonucunda göreve gelen Başkan Sn. Av. Şükran EROĞLU`u ve yürütme kurulu üyelerine başarılar dileriz.
Okunma Sayısı: 224