TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

SİZ VARSANIZ ODAMIZ MESLEĞİMİZ DAHA GÜÇLÜDÜR…

SİZ VARSANIZ ODAMIZ MESLEĞİMİZ DAHA GÜÇLÜDÜR…
BURSA
Yayına Giriş: 23.09.2020 Son Güncelleme: 23.09.2020

 

Kıymetli Meslektaşlarımız,

25-26 Ocak 2020 tarihlerinde Şubemiz 7.Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri ile TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şube 7.Dönem Yönetim Kurulu olarak odamız, mesleğimiz, meslektaşlarımız ve kentimize katkı koymak için sizlerin de destekleri ile göreve geldik.

Göreve geldiğimiz ilk günden beri şeffaf yönetim anlayışı ilkemizle sizleri her konuda bilgilendirmeye ve mesleki deneyimlerine katkı sağlayacak, meslek haklarımızı koruyacak faaliyetler yürütmeye çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz.

Gücünü üyelerinden alan meslek odamızın, mesleki anlamda yükselişi üyelerimizin örgütlü yapısından kaynaklanmaktadır. Bursa Şubemiz her geçen gün üyelerimize daha fazla dokunarak bu yapıyı güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Gıda Mühendisleri Odası hepimizindir. Amacımız sizlerinde destekleri ile bu yapıyı daha da yükseltmektir. İçinde bulunduğumuz zor pandemi şartlarında hepimizin birbirimize destek olması gerektiği inancındayız. Şube Yönetim Kurulu olarak siz kıymetli meslektaşlarımızla daha fazla iletişim halinde olabilmek ve koordinasyonumuzu arttırmak en büyük sorumluluğumuzdur. Bu sebeple lütfen iletişim bilgilerinizi güncellemeyi unutmayınız.

Görüş ve önerilerinizin bizler için değerli olduğunu lütfen unutmayınız.

Siz Varsanız Odamız, Mesleğimiz Daha Güçlüdür...

 

 

Saygılarımızla.

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası

Bursa Şube 7.Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı: 203